Struktura organizacyjna Urzędu
Burmistrz Lidzbarka |
Maciej Krzysztof Sitarek |
Sekretariat Burmistrza Lidzbarka tel. 23/696 15 05, 23/696 15 02, |
Zastępca Burmistrza |
Janusz Bielecki |
|
Sekretarz Miasta i Gminy |
Agnieszka Ptaszyńska |
tel. 23/696 15 05 wew. 130 |
Skarbnik Miasta i Gminy |
Gabriela Sadowska |
tel. 23/696 15 05 wew. 139 |
WEWNĘTRZNE KOMÓRKI ORGANIZACYJNE
1) Wydział Organizacyjny,
2) Wydział Finansowy,
3) Wydział Spraw Obywatelskich,
4) Wydział Inwestycji, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej,
5) Wydział Geodezji i Ochrony Środowiska,
6) Urząd Stanu Cywilnego,
7) Straż Miejska
STANOWISKA KIEROWNICZE
1) Skarbnik - pełniący jednocześnie funkcję Naczelnika Wydziału Finansowego,
(Gabriela Sadowska, tel. (23)696 15 05 wew. 139)
2) Sekretarz Miasta i Gminy - Agnieszka Ptaszyńska
(tel. (23)696 15 05 wew.130)
3) Naczelnik Wydziału Organizacyjnego,
(Małgorzata Nawrocka, tel. (23) 696 15 05 wew. 132)
4) Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich,
(Judyta Bagniewska, tel. (23) 696 15 05 wew. 126)
5) Naczelnik Wydziału Inwestycji, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej,
(Mariusz Badaczewski tel. (23) 696 15 05 wew. 133)
6) Naczelnik Wydziału Geodezji i Ochrony Środowiska,
(Sylwia Skwarska, tel. (23) 696 15 05 wew. 144)
7) Kierownik USC
(Małgorzata Goszka, tel. (23) 696 15 05 wew. 131)
8) Zastępca Kierownika USC
( Sabina Wasilewska, tel. (23) 696 15 05 wew. 131)
Wewnętrzna struktura Wydziału Organizacyjnego |
||
Naczelnik Wydziału |
Małgorzata Nawrocka |
pokój nr 12 A, tel. 696 15 05 wew. 132 |
Podinspektor ds. obsługi Rady |
|
pokój nr 6, tel. 696 15 05 wew. 135 |
Podinspektor ds.organizacji pozarządowych |
|
pokój nr 12, |
Inspektor ds. kancelaryjnych |
Anna Marulska |
pokój nr 9, tel. 696 15 05 |
Inspektor ds. kadr i obrotu gospodarczego |
Beata Lautenbach |
pokój nr 7 tel. 696 15 05 wew. 123 |
Podinspektor ds. obrotu gospodarczego |
Karolina Nasiłowska |
pokój nr 7, tel. 696 15 05 wew. 123 |
Podinspektor ds. informatyki i ochrony danych osobowych |
|
pokój nr 8 tel. 696 15 05 wew. 125 |
Konserwator, goniec |
Kazimierz Truszkowski |
pokój nr 8, tel. 696 15 05 wew. 125 |
Podinspektor ds. turystyki |
|
pokój nr 12, tel. 696 15 05 wew. 182 |
Inspektor ds. promocji |
Katarzyna Kuca |
pokój nr 12, tel. 696 15 05 wew. 182 |
Zastępca Naczelnika Wydziału |
Natalia Sieg |
pokój nr 12, tel. 696 15 05 wew. 182 |
Archiwista |
Agnieszka Burkacka | |
Sprzątaczka |
|
|
Wewnętrzna struktura Wydziału Finansowego |
||
Skarbnik Miasta i Gminy |
Gabriela Sadowska |
pokój nr 2, tel. 696 15 05 wew. 139 |
Zastępca Skarbnika Miasta i Gminy |
Iwona Ziółkowska |
pokój nr 2, tel. 696 15 05 wew. 142 |
Inspektor ds. finansowych – płac |
Teresa Wasiak |
pokój nr 2, tel. 696 15 05 wew. 142 |
Starszy inspektor ds. finansowo- księgowych |
Danuta Urbańska |
pokój nr 3, tel. 696 15 05 wew. 141 |
Inspektor ds. wymiaru i egzekucji podatków i opłat |
Anna Szmit |
pokój nr 4, tel. 696 15 05 wew. 122 |
Inspektor ds. finansowo - księgowych |
Kamila Leśniewska |
pokój nr 3, tel. 696 15 05 wew. 141 |
Inspektor ds. finansowych - księgowości podatkowej |
Izabela Rzeszutko |
pokój nr 4 tel. 696 15 05 wew. 122 |
Inspektor ds. finansowych - wymiaru podatków i opłat |
Justyna Ruczyńska |
pokój nr 5 tel. 696 15 05 wew. 128 |
Inspektor ds. finansowych – wymiaru podatków i opłat |
Anna Rynkowska |
pokój nr 5, tel. 696 15 05 wew. 128 |
Podinspektor ds. finansowych i rozliczeń podatku VAT |
Anna Sadowska |
pokój nr 5, |
Wewnętrzna struktura Wydziału Inwestycji, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej |
||
Naczelnik Wydziału |
Mariusz Badaczewski |
pokój nr 15, tel. 696 15 05 wew. 133 |
Zastępca Naczelnika Wydziału |
Magdalena Rudzińska |
pokój nr 20, tel. 696 15 05 wew. 143 |
Podinspektor ds. zagospodarowania przestrzennego |
Lidia Pawlak |
pokój nr 20 |
Podinspektor ds. gospodarki komunalnej |
Lilianna Rostkowska |
pokój nr 17 tel. 696 15 05 wew. 138 |
Inspektor ds. funduszu sołeckiego |
Anna Gawrych |
pokój nr 20 tel. 696 15 05 wew. 143 |
Podinspektor ds. koordynacji inwestycji, remontów i gospodarki komunalnej |
Maria Karczewska |
pokój nr 20 tel. 696 15 05 wew. 143 |
Podinspektor ds. pozyskiwania środków z funduszy strukturalnych i krajowych |
Justyna Figurska |
pokój nr 16 tel. 696 15 05 wew. 134 |
Podinspektor ds. koordynacji inwestycji, remontów oraz dróg |
|
pokój nr 16 |
Inspektor ds. zamówień publicznych |
Paulina Meler |
pokój nr 17 tel. 696 15 05 wew. 138 |
Konserwator -murarz |
Mirosław Dobucki |
|
Robotnik gospodarczy |
Krzysztof Skuza | |
Robotnik budowlany |
Robert Rynkowski | |
Robotnik budowlany |
||
Wewnętrzna struktura Wydziału Geodezji i Ochrony Środowiska |
||
Naczelnik Wydziału |
Sylwia Skwarska |
pokój nr 21, tel. 696 15 05 wew. 144 |
Zastępca Naczelnika Wydziału |
||
Inspektor ds. zarządzania mieniem komunalnym |
Dawid Tuptoński |
pokój nr 19, tel. 696 15 05 wew. 136 |
Inspektor ds. gospodarki gruntami i wspólnot mieszkaniowych |
Maria Kruszewska |
pokój nr 19, tel. 696 15 05 wew. 136 |
Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami |
Janusz Sikora |
pokój nr 19, tel. 696 15 05 wew. 136 |
Starszy inspektor ds. ochrony środowiska |
Monika Wasilewska-Śliwińska |
pokój nr 18, tel. 696 15 05 wew. 137 |
Inspektor ds. zarządzania mieniem komunalnym |
Kamila Sadowska |
pokój nr 18, |
Wewnętrzna struktura Wydziału Spraw Obywatelskich |
||
Naczelnik Wydziału |
Judyta Bagniewska |
pokój nr 1, tel. 696 15 05 wew. 126 |
Zastępca Naczelnika Wydziału |
Sabina Wasilewska |
pokój nr 1, |
Inspektor ds. zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej, spraw wojskowych |
Marcin Chyliński |
pokój nr 1, tel. 696 15 05 wew. 126 |
Podinspektor ds. informacji niejawnych, spraw przeciwpożarowych i koordynator służby zdrowia |
|
pokój nr 1, tel. 696 15 05 wew. 126 |
Inspektor ds. ewidencji ludności |
Natalia Smyczyńska |
pokój nr 1, tel. 696 15 05 wew. 126 |
Inspektor ds. monitoringu |
|
|
Podinspektor ds. monitoringu |
Klemens Ruczyński |
|